Dieta dr Kwaśniewskiego

kwaśniewskiegoJest to dieta skierowana głównie do osób z chorobami cukrzycy. Możliwe jest bardzo skuteczne obniżenie cukry we krwi, jeśli jest się na takiej diecie. Dieta ta jest kaloryczna, ponieważ zawiera 2000 kalorii do spożycia na dzień. Jednak wszystko podawane jest w całkowicie umiarkowanych dawkach, jakich tylko potrzebuje człowiek, aby prawidłowo funkcjonować.

Należy zjadać maksymalnie trzy a minimalnie dwa posiłki dziennie, jeśli się jest na takiej diecie. Jednak nie ma tutaj ustalonej regularności spożywania posiłków. Je się wtedy, gdy odczuwa się głód. Jeśli chodzi o produkty, jakie należy spożywać podczas trwania tej diety to są nimi mięsa wieprzowe, drobiowe a także ryby. Można również jeść duże ilości serów i śmietany. Oczywiście oprócz produktów pochodzenia zwierzęcego, dieta powinna być wzbogacona o produkty roślinne. Warto jeść podczas trwania tej diety słoneczkach oraz orzechy.

Nie należy jednak jeść żadnych roślin strączkowych. Także słodkie owoce są w pełni nie wskazane. Możliwe jest natomiast zjadanie porzeczek, malin czy też poziomek, które same w sobie nie są takie słodkie. Wszelkie węglowodanowe produkty jak budynie i słodycze są w pełni zabronione podczas trwania tej diety.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>