Dieta szwedzka

szwedzkaJest to dieta, która powinna trwać 13 dni. Jest to dość ścisła dieta, dlatego też nadaje się jedynie dla osób naprawdę zdeterminowanych. Podczas trwania takiej diety można naprawdę bardzo dużo schudnąć. Możliwość schudnięcia w tak krótkim czasie od 7 do 20 kilogramów na pewno jest niezwykle kusząca. Należy podczas jej trwania dostarczać do organizmu odpowiednią ilość płynów. Codziennie należy pić dwa litry wody niegazowanej. Oczywiście w trakcie trwania diety nie można spożywać alkoholu.

Jeśli chodzi o program takiej diety, to bardzo ważne jest śniadanie. Należy je rozpocząć czarną kawą. Możliwe jest posłodzenie jej niewielką ilością cukru. 1 i 8 dzień właśnie tak się rozpoczyna. Należy również zjeść dwa jajka, koniecznie na twardo. Można do tego dołączyć pomidora oraz szpinak. W tych dniach nie przewiduje się obiadu. Natomiast kolacja jest bardzo dobra. Można zjeść w tych dniach befsztyk wołowy oraz do tego sałatę z dodatkiem oliwy z oliwek. Kolejne dni wyglądają podobnie, jednak wzbogacane są o obiad. Zazwyczaj jest to niezwykle lekki obiad, na który spożywa się owoce i warzywa. Każdy dzień obowiązkowo powinien rozpocząć się kubkiem gorącej, czarnej kawy. Pozwoli to w odpowiedni sposób spalić zbędne kalorie i odpowiednio nastroić żołądek.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>