Smaczna kuchnia

0_21799600 1236961462Smaczna kuchnia nie oznacza zawsze zdrowej kuchni, jednak trudno jest nam się powstrzymać przed dobrym jedzeniem, nawet, jeżeli jest niezdrowe. Wszelkie smakołyki, ciasta, desery, tłuste potrawy, mięso, słodzone napoje, gazowane napoje, Fast food, i wiele innych przekąsek i potraw, które niestety negatywnie wpływają na nasz organizm, a tym samym wywołują nadwagę, jeżeli spożywamy ich nadmierną ilość. Smaczna kuchnia jest znakomitym urozmaiceniem naszego codziennego życia, i pomimo tego, że nie zawsze dobrze wpływa na nasze ciało, staramy się wymyślać takie potrawy, które są i smaczne, i niskokaloryczne, i niskocholesterolowe. Zamiast bitej śmietany czy lukru możemy zjeść deser owocowy z naturalnym jogurtem.

Zamiast smażyć potrawy na głębokim oleju, możemy je upiec lub ugotować. Jest wiele sposobów, urozmaicenia sobie posiłków z wyłączeniem tych składników negatywnie wpływających na naszą tuszę. Jednak trudno jest się nam przestawić, ponieważ kuchnia polska jest tak dobra, i menu jest tak obszerne w kalorie, że naprawdę potrzeba silnej woli, żeby się przed nią uchronić. Dużą rolę odgrywają również przyzwyczajenia, jeżeli dziadek, babcia czy rodzice gotowali w taki sposób i tak jedli to duże prawdopodobieństwo, że pójdziemy w ich ślady i trudno nam będzie zmienić przyzwyczajenia żywieniowe.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>